Lublin z nowymi taryfami za zaopatrywanie w wodę i odprowadzanie ścieków
Magdalena Bożko-Miedzwiecka, Rzeczniczka Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie, poinformowała w piątek (29 listopada br.), o tym że Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zdecydowało o skróceniu czasu obowiązujących taryf i zatwierdziło nowe, wyższe opłaty za zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków w Lublinie i w części sąsiednich gmin (Konopnica, Głusk i Jastków).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2022956282606242133)



