Elektronika kopalnią surowców – 19. Konferencja „Recykling ZSEE”
Jak odzyskiwać metale ziem rzadkich i inne cenne surowce ze zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego? Jaki wpływ na rynek będzie miało tzw. rozporządzenie bateryjne? Czy branża ZSEE stawia na ekoprojektowanie? Te i inne pytania zadaliśmy w czasie 19. Konferencji „Recykling Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego” organizowanej przez Abrys.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16828663822606241236)




