Gminy z energetycznymi osiągnięciami. Trwa konferencja WFOŚiGW w Poznaniu
Trwa Konferencja Doradztwo Energetyczne dla Gmin, która w formule hybrydowej odbywa się w poznańskim Hotelu Andersia oraz w Internecie. Dziś dzień drugi, który oficjalnie otworzyły Jolanta Ratajczak - prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, organizatora konferencji oraz wiceprezes tej instytucji Aleksandra Durkowska. Podczas pierwszej sesji praktyczne przykłady energetycznych zmian prezentowali przedstawiciele samorządów, ale również przedsiębiorcy działający w gospodarce komunalnej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3828690692606241255)


