Wszystko o samowystarczalności energetycznej oczyszczalni ścieków
W środę, 27 marca 2024 r., odbędzie się czwarte szkolenie dla eksploatatorów oczyszczalni ścieków w ramach cyklu „Technologie wod-kan II”, pt.: „Samowystarczalność energetyczna oczyszczalni ścieków – co to jest i jak ją osiągnąć (ciepło ze ścieków, biogaz)”, organizowane przez firmę Abrys we współpracy z wysokiej klasy specjalistami z Politechnik: Warszawskiej, Częstochowskiej i Białostockiej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20347185922606241931)



