Wrocław wymienia kopciuchy najemcom komunalnym
Do końca 2027 r. Wrocław będzie prowadził akcję „Zmień piec”. Najemcy komunalni, którzy jeszcze nie wymienili kopciucha, nie powinni się martwić - miasto zrobi to za nich. Dla tych, którzy chcą to zrobić samodzielnie przewidziano dofinansowanie i profity.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14705230152606250559)


