Osady ściekowe szansą na rozwój przedsiębiorstwa wod-kan
Zaostrzenie wymogów w zakresie odzysku fosforu z osadów, energetyczny potencjał zawarty w osadach, ich dalsze wykorzystanie, ale także konkretne przykłady udanych inwestycji i rozwiązań. Już 22 września w Kołobrzegu rozpocznie się 14. konferencja „Metody zagospodarowania osadów ściekowych”, której uczestnicy będą rozmawiać o tych zagadnieniach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11418760132606250232)

