Efektywne zarządzanie mieniem w gminach
Jak gminy radzą sobie z wykorzystaniem posiadanych zasobów majątkowych? Jakie warunki są tworzone, aby jak najlepiej wykorzystywać zasoby majątkowe gmin dla świadczenia usług publicznych? Jakie są formy finansowania przedsięwzięć z zakresu rewitalizacji? Na te i wiele innych pytań szukano odpowiedzi podczas dzisiejszego (27 X) webinarium pt. „Gospodarowanie mieniem” zorganizowanego przez redakcję „Przeglądu Komunalnego”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4840803402606240903)
