Świnoujście to najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce
Dobiegła końca siódma edycja plebiscytu Terra Flower Power, nad którym patronat medialny objął miesięcznik „Zieleń Miejska”. Od 2 lipca do 31 sierpnia o miano Najpiękniej Ukwieconego rywalizowało aż 127 miast z całej Polski. Ostatecznie rekordowy wynik - 26 723 głosów - osiągnęło Świnoujście.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9459074702606242002)

