In-house, tak czy nie? Ring wolny, zapraszamy do Zakopanego
Nie ma sporu, który w ostatnich miesiącach mocniej rozgrzewałby emocje branży odpadowej niż spór o stosowanie in-house. Zainteresowanych tematem zaprosiliśmy do debaty w formule „ring” do Zakopanego. Zaproszenie przyjęto – walka na argumenty odbędzie się 5 września, prawie w samo południe, o 12.05.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1326035482606252033)


![Efekt synergii w działaniu spółki komunalnej [wywiad]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2022/08/bytow-300x199.jpg)

![Zjazd Branży Gospodarki Odpadami [31.08-02.09.22] Kogo zobaczymy wśród prelegentów?](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2022/07/kopia-krajowy-plan-gospodarki-odpadami-2028-4-300x158.png)