1 / 7

Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami – Zjazd Branży Gospodarki Odpadami to najważniejsze wydarzenie, podczas którego spotyka się branża i omawia kompleksowo całą tematykę związaną z gospodarką odpadami.

 

  • 3 dni intensywnych rozmów, prelekcji i wymiany doświadczeń.

  • Ponad 20 zaproszonych ekspertów z zakresu tematyki odpadowej.

  • Ciekawy program merytoryczny na wysokim poziomie, wyjazd studyjny do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów “Orli Staw” i wiele atrakcji.

To bezwzględnie miejsce gdzie trzeba być! 

 

Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami – Zjazd Branży Gospodarki Odpadami to coroczne zebranie kluczowych ekspertów, decydentów, praktyków i firm w celu wymiany informacji oraz doświadczeń. Rokrocznie jest platformą pozwalającą na wypracowanie rozwiązań dla branży gospodarki odpadami i przekazywanie ich do administracji rządowej oraz popularyzowanie poprzez media Abrys.

Wyjątkowe miejsce spotkań i wymiany doświadczeń

To właśnie podczas tego wydarzenia dochodzi do spotkania grup decydentów, izb i stowarzyszeń działających w obszarze branży odpadowej. Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami – Zjazd Branży Gospodarki Odpadami jest wyjątkową okazją nie tylko do wymiany poglądów ale przede wszystkim doświadczeń praktyków działających w branży. Zaproszeni goście, omawiają najbardziej efektywne rozwiązania prawne, organizacyjne i technologiczne dla branży gospodarki odpadami ale również prezentują innowacje skutecznie wspierające funkcjonowanie branży.

Program oraz warunki uczestnictwa dostępne są na stronie: kompleksowa.abrys.pl

Kogo wysłuchamy podczas Zjazdu Branży Gospodarki Odpadami?

Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami – Zjazd Branży Gospodarki Odpadami to coroczne zebranie kluczowych ekspertów, decydentów, praktyków i firm w celu wymiany informacji oraz doświadczeń. Rokrocznie jest platformą pozwalająca na wypracowanie rozwiązań dla branży gospodarki odpadami i przekazywanie ich do administracji rządowej oraz popularyzowanie poprzez media Abrys.

Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchać prelekcji następujących ekspertów:

 


 

Program oraz warunki uczestnictwa dostępne są na stronie: kompleksowa.abrys.pl

Do zobaczenia w Uniejowie już 31 sierpnia 2022!

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

Skomentuj