Zagospodarowanie osadów w praktyce. 17 Konferencja Metody zagospodarowania osadów ściekowych
Sesją pt. Praktyki zagospodarowania osadów ściekowych, rozpoczął się drugi dzień (27 września br.), 17. Konferencji pn. Metody zagospodarowania osadów ściekowych organizowanej przez Wydawnictwo ABRYS w Toruniu. Dzień ten obfitował w szereg interesujących wystąpień, prezentacje Case Study (ang. studium przypadku) a także Oksfordzką Debatę o zaletach i specyfice metod wykorzystania osadów ściekowych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7876296312606241713)


