W Śląskiem powstał regionalny plan adaptacji do zmian klimatu
Samorząd woj. śląskiego oraz Instytut Ochrony Środowiska–PIB zapowiadają intensyfikację działań informacyjnych na temat adaptacji do zmian klimatu. O założeniach Regionalnego Planu Adaptacji mówiono podczas III Śląskiego Konwentu Klimatycznego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9740131032606231235)
























