W Tarnowie ogłoszono konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu przestrzeni publicznej Parku Legionów wraz z ograniczającą go od północy skarpą.

Celem konkursu jest uzyskanie koncepcji optymalnego rozwiązania funkcjonalno przestrzennego parku, który powinien stać się atrakcyjnym miejscem spotkań mieszkańców miasta Tarnowa. Do udziału w konkursie zapraszeni są firmy i projektanci zajmujący się projektowaniem i realizacją zagospodarowania terenów zieleni (ogrodów, parków, miejsc publicznych itp.) oraz mieszkańcy miasta Tarnowa, którzy mają chęć przedstawienia własnej koncepcji mogącej zmienić i poprawić wizerunek miejskich przestrzeni.

Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę konkursową. Prace należy składać do 21 września 2009 r. do godziny 18.00, w UMT, przy ul. Nowej 4, na parterze, w sali nr 1 – Biuro Obsługi Mieszkańców.

Nagrody pieniężne zostaną przyznane w następujących wysokościach: I nagroda – 10 tysięcy złotych, dwa wyróżnienia po 2 tysięcy złotych. Więcej szczegółow można znaleźć tutaj.

źródło: tarnow.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj