1 / 89

Zobacz jak targi Wod-Kan 2019 wyglądały od środka! W Bydgoszczy trwają targi branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Odwiedziliśmy je z naszą kamerą i przygotowaliśmy dla naszych czytelników krótkie wideo oraz galerię zdjęć.

– Widać w ostatnich latach przeniesienie akcentów z nowych urządzeń na nowe rozwiązania technologiczne i informatyczne. Bo nasza branża coraz bardziej przystosowuje się do nowej, cyfrowej rewolucji przemysłowej – mówi Adam Gołębiewski z IGWP.

– Wśród wystawców są dostawcy przydomowych przepompowni i przydomowych oczyszczalni ścieków spełniających wymagania Krajowego Programu Oczyszczania Ścieków Komunalnych – dodaje.

Targi Wod-Kan 2019 w Bydgoszczy 

Wystawa zajmuje powierzchnię ponad 15 tys. m2 i podzielona jest na ekspozycję w hali oraz strefę stoisk na otwartej przestrzeni. Wystawcy to najważniejsze marki na rynku, których wdrażane rozwiązania i ciągły postęp decydują o sile polskich przedsiębiorstw wod-kan. Wystawcy przygotowali dla uczestników pokazy na żywo, prezentacje i konkursy.

Na targach Wod-Kan 2019 swoje produkty i usługi prezentuje ok. 300 wystawców, w tym 50 zza granicy.

Co roku dla ich przedstawicieli setki producentów prezentują swoją ofertę w celu nie tylko nawiązania kontaktów handlowych, ale przede wszystkim pokazania praktykom z ogromnym doświadczeniem wszystkich nowinek technicznych, innowacyjnych technologii i nowości w sektorze.

Rozpoczęły się Targi Wod-Kan 2019. Nagrodzono wystawców i produkty

Wystawcy 2019

Po raz pierwszy swoje stoisko konsultacyjne wystawia Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, gdzie jest możliwość poznania działalności Inspektoratu po reformie, rozmów nt. praktycznych stron prowadzonego monitoringu, nowych zasad realizowania zadań kontrolnych.

W tym roku w Bydgoszczy swoje stoisko ma też Bank Ochrony Środowiska, gdzie można porozmawiać na temat oferowanych produktów finansowych z przedstawicielami banku.

Wśród wystawców wyłoniono laureatów Grand Prix targów. Nagrodzone firmy prezentujemy w oddzielnym artykule.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj