Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Woda i ścieki

Reklama

Woda i ścieki (AD3a)  odpady z kanalizacji [22.06-14.07.26]

Reklama

ad2 pk plus [od 02.09.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Rzeszów. Prawie 24 mln zł na budowę zbiornika na wodę pitną

Rzeszów. Prawie 24 mln zł na budowę zbiornika na wodę pitną

05.10.2021
MŁ/PAP
0

Niemal 24 mln zł kosztować będzie budowa zbiornika na wodę pitną w Rzeszowie. Obiekt, będzie miał 15 tys. m3 pojemności i budowany jest na rzeszowskim osiedlu Pobitno przy ulicy Morgowej. Inwestycję realizuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie.

GUS: Polska w ostatniej piątce UE

GUS: Polska w ostatniej piątce UE

04.10.2021
PU/PAP
0

Polska zajmuje 24 miejsce w Unii Europejskiej pod względem odnawialnych zasobów słodkiej wody przypadających na jednego mieszkańca. Wyprzedzamy jedynie Czechy, Cypr i Maltę. Tak wynika z GUS-owskiego raportu pt. "Polska na drodze zrównoważonego rozwoju".

Białystok: Unijne lato wodociągowe

Białystok: Unijne lato wodociągowe

02.10.2021
PU/PAP
0

Letni etap realizacji współfinansowanego przez Fundusz Spójności Unii Europejskiej projektu pt. ,,Optymalizacja gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta Białegostoku i Gminy Wasilków” Wodociągi Białostockie mogą zaliczyć do udanych. Ostatnie zadania objęte harmonogramem, włącznie z tymi, o które przedsięwzięcie zostało w jego trakcie rozszerzone, przebiegają planowo.

Zielone światło na zakup akcji Saur Neptun Gdańsk

Zielone światło na zakup akcji Saur Neptun Gdańsk

01.10.2021
MŁ/PAP
0

Rada Miasta Gdańska wyraziła w czwartek (03.09.2021) zgodę na wpisanie do Wieloletniej Prognozy Finansowej 45 mln zł przeznaczonych na zakup akcji w spółce Saur Neptun Gdańsk. Za przyjęciem uchwały w tej sprawie opowiedziało się 21 radnych, 10 było przeciw, jedna osoba wstrzymała się od głosu. Po przeprowadzeniu transakcji miasto stanie się wyłącznym właścicielem spółki dostarczającej wodę i odbierającej ścieki w Gdańsku.

Rzeszowski MPWiK będzie rozbudowywał oczyszczalnię ścieków

Rzeszowski MPWiK będzie rozbudowywał oczyszczalnię ścieków

01.10.2021
MŁ/PAP
0

Należąca do rzeszowskiego MPWiK oczyszczalnia ścieków będzie rozbudowywana. Powstanie m.in. nowy zbiornik retencyjny ścieków surowych, zmodernizowany zostanie również układ kogeneracji. Wszystkie inwestycje powinny zostać zrealizowane do 2027 r.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026