Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Woda i ścieki

Reklama

Woda i ścieki (AD3a)  odpady z kanalizacji [22.06-14.07.26]

Reklama

ad2 pk plus [od 02.09.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Poseł chce, żeby CBA monitorowało przejęcie Saur Neptun Gdańsk

Poseł chce, żeby CBA monitorowało przejęcie Saur Neptun Gdańsk

16.09.2021
PAP/szp
0

Zwróciłem się do szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego o objęcie monitoringiem planowanej przez władze Gdańska transakcji zakupu 51 proc. akcji w spółce Saur Neptun Gdańsk – powiedział w środę w Sejmie poseł Prawa i Sprawiedliwości Kacper Płażyński. Władze miasta zarzucają mu wprowadzanie w błąd opinii publicznej.

Płock buduje zbiornik retencyjny

Płock buduje zbiornik retencyjny

15.09.2021
szp
1

Płock podpisał umowę na budowę zbiornika retencyjnego. Inwestycja ma kosztować prawie 10 mln zł i zakończyć się w 2023 r.

Gdańsk chce sam zarządzać wodą i ściekami. Po 30 latach przejmuje spółkę Saur Neptun Gdańsk

Gdańsk chce sam zarządzać wodą i ściekami. Po 30 latach przejmuje spółkę Saur Neptun Gdańsk

15.09.2021
szp
0

Dobiega końca współpraca miasta i grupy SAUR. Gdańsk przejmuje pełną kontrolę nad zaopatrzeniem w wodę i odbiór ścieków. Odkupienie udziałów ma kosztować 45 mln zł. – Jesteśmy zadowoleni z osiągniętych celów, ale jednocześnie przekonani, że 30 lat po transformacji mamy wiedzę, umiejętności i środki, aby kontynuować usługi dla mieszkańców samodzielnie – mówi prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026