Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Woda i ścieki

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Reklama

ad2 pk plus [od 02.09.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Szachowe mistrzostwa

Szachowe mistrzostwa

16.10.2014
portalkomunalny.pl
0

Na początku października w Katowicach odbyły się VI Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych. Organizatorem imprezy były Katowickie Wodociągi S.A. oraz Klub Szachowy HETMAN w Katowicach.

Ozon w Polsce - konferencja

Ozon w Polsce - konferencja

16.10.2014
portalkomunalny.pl
0

Jeszcze tylko do końca października można zgłaszać swój udział w I Konferencji Naukowo-Technicznej "Ozon w Polsce". Nowoczesne rozwiązania z zakresu wytwarzania ozonu w ozonatorach hybrydowych, mieszania ozonu z wodą w wielostopniowych kolumnach kontaktowych oraz opomiarowania i sterowania wszystkimi procesami będą przedmiotem wystąpień naukowców i oraz inżynierów projektujących i eksploatujących instalacje ozonowe.

Nowa inwestycja wodociągowo-kanalizacyjna

Nowa inwestycja wodociągowo-kanalizacyjna

01.10.2014
portalkomunalny.pl
0

Spółka Sądeckie Wodociągi podpisała umowę na realizację nowej inwestycji w Przysietnicy i Barcicach. Powstanie tam 20 kilometrów sieci wodociągowej i 15 kilometrów sieci kanalizacyjnej. Kontrakt opiewa na kwotę prawie 13,5 mln zł.

Pierwszy ekologiczny basen w Polsce

Pierwszy ekologiczny basen w Polsce

01.10.2014
portalkomunalny.pl
0

W Świętochłowicach (woj. śląskie) otwarto pierwszy w Polsce w pełni ekologiczny basen z naturalnie filtrowaną wodą, która nie zawiera chloru. Z obiektu można korzystać także w chłodniejsze dni, ponieważ wodę podgrzewa system kolektorów słonecznych.

Gruba Kaśka ma pięćdziesiąt lat

Gruba Kaśka ma pięćdziesiąt lat

01.10.2014
portalkomunalny.pl
0

Pięćdziesięciolecie największej studni infiltracyjnej w Europie stojącej w nurcie rzeki – „Grubej Kaśki”, było okazją do wizytacji trwającej rozbudowy Stacji Uzdatniania Wody „Praga” o nowoczesną technologię ozonowania pośredniego i filtracji na węglu aktywnym.

Reklama

AD1B FORUM RECYKLINGU 2026 [01.07-27.10.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026