Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Zrównoważony rozwój, rozporządzenie o MBP, ROP i system kaucyjny, konkluzje BAT, wzrost cen energii i prawne, ekonomiczne oraz techniczne skutki wprowadzanych zmian.

To niezwykle ważne tematy dla wszystkich przedsiębiorstw zajmujących się mechanicznym i biologicznym przetwarzaniem odpadów. Wymogi na rynku stają się coraz bardziej zaostrzone dlatego my, firma Abrys postanowiliśmy w tym roku skupić się na nowoczesnych rozwiązaniach problemów, które dotykają branże.

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić na 14. Konferencje MBP, która w tym roku odbędzie się w mieście pierników, Kopernika i zamku Krzyżackiego — w Toruniu. Spotkajmy się zatem po raz kolejny stacjonarnie i w formule online oraz podyskutujmy o tym, co w branży piszczy. Skupimy się na trzech głównych aspektach: zmianach prawnych ekonomicznych, gospodarki energetycznej, biologicznym metodą przetwarzania odpadów oraz nowoczesnym rozwiązaniom w przetwarzaniu mechanicznym. Zaprosimy do dyskusji największych ekspertów w dziedzinie oraz wszystkich pozostałych uczestników konferencji. Pierwszy w raz w historii tworzymy specjalny format, w którym każdy z Was będzie mógł zabrać tak istotny głos w debacie o problemach dotykających sektor MBP. Wnioski z debaty staną się kierunkiem i podpowiedzią nie tylko dla przyszłych edycji konferencji, ale również dla całej branży.

więcej informacji na stronie >>mbp.abrys.pl>>

Szczegóły

Kategoria
GOSPODARKA ODPADAMI
Start:
10 maja 2022
Koniec:
12 maja 2022
Strona internetowa:
https://mbp.abrys.pl/

Miejsce

Toruń

Organizator

Abrys

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Energia i Recykling