Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

 

 

Kolejna edycja Konferencji Metody Zagospodarowania Osadów Ściekowych odbędzie się jak co roku w towarzystwie bogatych w wiedzę ekspertów z branży.

Konferencja skierowana jest do wytwórców osadów ściekowych poszukujących sposobu ich zagospodarowania. Tematykę poruszoną podczas obrad, kierujemy również do odbiorców produktów, które powstają w procesie przetwarzania osadów ściekowych.

Do bezpłatnego udziału online w konferencji zapraszamy władze samorządowe oraz jednostki naukowe, które na co dzień zajmują się tematyką osadów ściekowych.

Zagadnienia które pojawią się w tegorocznych obradach to:

ramy prawne, trendy i wymagania dla zagospodarowania osadów ściekowych, modele biznesowe zagospodarowania osadów ściekowych, eksploatacja suszarni i spalarni osadów ściekowych, nowe technologie przetwarzające osady ściekowe w produkt, wykorzystywanie osadów ściekowych do produkcji OZE.

Konferencja będzie świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych w branży wod-kan.

Aby umilić wspólny czas, oprócz części merytorycznej, przygotowaliśmy liczne atrakcje.

Idealną okazją do zapoznania się jest nieformalne spotkanie zwane Abrysówką, która odbędzie się tradycyjnie dzień przed konferencją. Uroczysty bankiet rozpocznie się pierwszego dnia konferencji w godzinach wieczornych. Dla pasjonatów muzyki, nie zabraknie miejsca na parkiecie, by wczuć się w rytm tańca.  Drugiego dnia udamy się na regionalną kolację, natomiast wyjazd studyjny zakończy tegoroczną edycję.

Dodatkowe atrakcje sportowo – kulturalne pozostaną miłą niespodzianką.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Szczegóły

Kategoria
OCHRONA ŚRODOWISKA
Start:
20 września 2022
Koniec:
22 września 2022
Strona internetowa:
https://osadysciekowe.abrys.pl/

Organizator

Abrys