Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

26. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE odbędzie się w dniach 6-8 września 2016 r. w Expo XXI WARSZAWA, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. W targach weźmie udział ok. 250 wystawców z kilkunastu krajów. Hasło targów to ,,Kolekcja korzyści”.

To największa ekspozycja roślin w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawcy z Polski i kilku innych krajów zaprezentują gatunki  ogrodowe – ozdobne i owocowe oraz do dekoracji wnętrz – kwiaty cięte i doniczkowe (Flower Expo Polska), a także  po raz pierwszy na taką skalę kwiaty rabatowe i balkonowe (Horti Flower Show). W dziale Technika i Technologie sporo będzie maszyn i urządzeń pozwalających przyśpieszyć i ułatwić prace w terenach zieleni. Zobaczymy też ofertę wyposażenia, dekoracji, podłoży, nawozów, narzędzi, opakowań, wydawnictw i usług.

Dwa pierwsze 2 dni dla skierowane są do profesjonalistów. Do odwiedzenia targów zapraszamy wszystkich związanych z projektowaniem i tworzeniem terenów zieleni oraz zarządzających zielenią, producentów i dostawców. W programie wydarzeń towarzyszących konferencja Mocno Zielone Miasto (piątek, 7 września), konferencja Dzień Architekta Krajobrazu (sobota, 8 września), której gościem specjalnym będzie Niek Roozen holenderski architekt krajobrazu. Ponadto dla odwiedzających przygotowano warsztaty z oprogramowania, warsztaty projektowe, prezentacje, premiery. W jedynym w Polsce Konkursie Roślin Nowości wybrane zostaną najciekawsze nowe odmiany.

Działy wystawy:
– DRZEWA, KRZEWY, BYLINY;
– TECHNIKA I TECHNOLOGIE, WSPARCIE SPRZEDAŻY;
– FLOWER EXPO POLSKA
– WYPOSAŻENIE TERENÓW ZIELENI, OGRODÓW, TARASÓW I BALKONÓW;
– ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU
– WYDAWNICTWA I PUBLIKACJE
– ORGANIZACJE, STOWARZYSZENIA I INSTYTUCJE

Organizatorzy:
Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o.     Związek Szkółkarzy Polskich
Al. Jana Pawła II 80 lok. 71,  00-175 Warszawa, Poland
tel. +48 22 435 47 20 (21-22),
kontakt@zielentozycie.pl

Szczegóły

Kategoria
ZIELEŃ MIEJSKA
Start:
6 września 2018
Koniec:
8 września 2018
Strona internetowa:
www.zielentozycie.pl

Miejsce

Warszawa

Organizatorzy

Agencja Promocji Zieleni
Związek Szkółkarzy Polskich

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Zieleń Miejska