Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE – naturalny wybór

Setki ciekawych gatunków i odmian roślin, wystawcy z kraju i Europy. Tysiące odwiedzających, mnóstwo inspiracji oraz silny potencjał biznesowy – tak w kilku słowach można zapowiedzieć 27. Międzynarodową Wystawę ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz będącą częścią targów 4. edycję FLOWER EXPO POLSKA. Wydarzenie pod hasłem ,,NATURALNY WYBÓR” odbędzie się 5-7 września 2019 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Wystawa organizowana jest z pasji do roślin, dbałości o jakość, a celem jest nie tylko prezentowanie najnowszych produktów i trendów, ale też promowanie rozwiązań wspierających zielony biznes. Goście targów zobaczą przegląd oferty branżowej: rośliny, akcesoria, dekoracje i usługi. Wszystko to sprawia, że Wystawa jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych oraz poznania nowości rynkowych z zakresu szkółkarstwa, urządzania ogrodu, zieleni miejskiej i florystyki. Odwiedzający targi ogrodnicy, architekci krajobrazu, wykonawcy terenów zieleni, floryści oraz wszyscy związani z handlem ogrodniczym będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencjach, seminariach, warsztatach, pokazach oraz spotkaniach branżowych.

 

 

 

 

 

 

 

Po dwóch branżowych dniach targów – trzeci (sobota) jest otwarty dla publiczności – udział w nim to naturalny wybór dla hobbystów oraz pasjonatów ogrodnictwa,dla których przewidziane są również specjalne atrakcje oraz kiermasz.

 

27.  Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz będąca częścią targów 4. edycja FLOWER EXPO POLSKA

Termin: 5-7 września 2019 r. (pierwsze dwa dni – branżowe, sobota – dzień konsumencki)

Lokalizacja: Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

 

 

Informacje dotyczące targów, biletów oraz programu na: www.zielentozycie.pl, www.flowerexpo.pl oraz FB/zielentozycie oraz FB/flowerexpopoland

 

Kontakt dla mediów:
Monika Deptuła – Żuk
Agencja Promocji Zieleni
monika.zuk@zszp.pl, tel. 798 938 688

Szczegóły

Kategoria
ZIELEŃ MIEJSKA
Start:
5 września 2019
Koniec:
7 września 2019
Strona internetowa:
https://zielentozycie.pl/pl/

Miejsce

Warszawa

Organizator

Agencja Promocji Zieleni

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Zieleń Miejska