Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  1. Konferencja Nowe życie składowiska odpadów – eksploatacja, rekultywacja, odzysk surowców i energii jest najważniejszą branżową konferencją, która kompleksowo obejmuje tematykę składowisk odpadów. W tym roku spotkamy się 14 -16.03.2023 r. w Hotelu Green Mountain w Karpaczu. Konferencja stanowi płaszczyznę do spotkania i wymiany doświadczeń przez eksploatatorów, dostawców technologii oraz ekspertów i naukowców. Od lat stanowi ona istotny element w kalendarzach specjalistów ze względu na możliwość podjęcia dyskusji na istotne branżowo tematy.

W kolejnej edycji wydarzenia, w tym roku pod odświeżoną nazwą, przedstawione zostaną zagadnienia, które są przyszłością dla branży np. pozyskanie energii na składowisku czy landfill mining – odzysk surowców. W kontekście obecnie funkcjonujących kwater skupimy się na zagadnieniach dotyczących biogazu składowiskowego czy minimalizacji negatywnego wpływu składowania odpadów na środowisko – kwestia pożarów czy odcieków składowiskowych. Pragniemy również zaprezentować dobre przykłady rekultywacji zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Konferencja jest wyśmienitą okazją do nawiązania wartościowych kontaktów i zaczerpnięcia dużej dawki wiedzy. Do zobaczenia już niedługo!

Więcej informacji na: https://skladowiskowa.abrys.pl/

 

Szczegóły

Kategoria
GOSPODARKA ODPADAMI
Start:
14 marca 2023
Koniec:
16 marca 2023
Strona internetowa:
https://skladowiskowa.abrys.pl/

Miejsce

Karpacz

Organizator

Abrys

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Energia i Recykling