Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

 

Firmy oraz organizacje prowadzące inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju lub oferujące swoje usługi w tym obszarze, mogą zaprezentować działania na 7. Targach CSR. Organizatorem Targów jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
„Biznes we współpracy”, jako hasło 7. Targów CSR ma na celu – co wskazują organizatorzy – podkreślenie znaczenia współpracy w biznesie – jej roli w rozwoju społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw. Odzwierciedla również zapowiedzi o poświęceniu części merytorycznej-konferencyjnej wydarzenia tematowi szeroko pojętej „współpracy”.
Forum Odpowiedzialnego Biznesu przypomina tym samym, że współpraca w biznesie realizowana może być na wiele sposobów. To koalicje i partnerstwa, ale także poszczególne inicjatywy firm wymagające zaangażowania interesariuszy. To wreszcie nieodłączny element takich działań jak np. wolontariat, kampanie społeczne, akcje prośrodowiskowe czy konsumenckie. Dobre praktyki i rozwiązania firm mają być omawiane i prezentowane 12 kwietnia 2018 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie podczas 7. Targów CSR.
Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie. Podczas 7. edycji wydarzenia w 2018 roku organizatorzy spodziewają się około 80 wystawców i 2000 zwiedzających

Szczegóły

Kategoria
INNE
Data:
12 kwietnia 2018
Strona internetowa:
http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/

Miejsce

Warszawa

Organizator

Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Telefon:
22 627 18 71
Email:
marcin.grzybek@fob.org.pl

Partnerzy wydarzenia

Energia i Recykling