Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Redakcje „Przeglądu Komunalnego” oraz „Energii i Recyklingu” zapraszają na Konferencję online “System kaucyjny elementem polskiego ROP”. wydarzenie odbędzie się 18 lutego 2022 r.

31 stycznia br. Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaprezentowało długo wyczekiwany projekt ustawy o wprowadzeniu w Polsce systemu kaucyjno-depozytowego dla opakowań, będącego elementem nowego modelu ROP – rozszerzonej odpowiedzialności producentów.

Projekt został skierowany do publicznych konsultacji i wszystko wskazuje, że dyskusja na ten temat zbliża się do końca, zaś okazją do podsumowania i wyciągnięcia z niej wniosków będzie Konferencja połączona z debatą ekspercką, którą redakcje „Przeglądu Komunalnego” oraz “Energii i Recyklingu” organizują w formule online w dniu 18 lutego 2022 r.

Udział w Konferencji zapowiedziało szerokie grono interesariuszy rynku: producenci opakowań i produktów w opakowaniach, przedstawiciele instalacji komunalnych, przedsiębiorcy zbierający, przetwarzający i magazynujący odpady, organizacje odzysku opakowań, recyklerzy, klastry odpadowe, samorządowcy i reprezentanci JST oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych .

Szczegóły wydarzenia i rejestracja dostępne na stronie >> rop.abrys.pl >>

Szczegóły

Kategoria
GOSPODARKA ODPADAMI
Data:
18 lutego 2022
Strona internetowa:
https://rop.abrys.pl/

Miejsce

ONLINE

Organizator

redakcja czasopisma “Przegląd Komunalny”

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Energia i Recykling