Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wystawie i konferencji pod wspólnym tytułem: “Budynek przyszłości. Poza standard pasywny” organizowanej przez Stowarzyszenie Wielkopolski Dom Pasywny na terenie targów BUDMA w dniach 30 stycznia-2 luty 2018 roku.

Dwudniowa konferencja ma na celu zaprezentowanie rozwiązań i technologii zastosowanych w ostatnich  budynkach zaprojektowanych i wybudowanych w standardzie pasywnym, w których połączono rozwiązania inspirowane naturą z wykorzystaniem nowoczesnych odnawialnych źródeł energii. Dzięki takiemu podejściu powstały  niezwykłe obiekty łączące w sobie 5 poszukiwanych przez inwestorów cech: komfortu, oszczędności energii, ekonomiczności budowy, estetyki oraz dbałości o środowisko naturalne. Na koniec każdego dnia konferencji, zarejestrowani uczestnicy będą mogli wziąć udział w wycieczce szkoleniowej prezentującej następujące obiekty:

  • Budynek CzyToGruszka – funkcjonujący od 4 lat parterowy budynek wykonany w drewnianej technologii szkieletowej, certyfikowany do standardu pasywnego  (zwiedzanie w dniu: 30.01.2018)
  • Biuro architektoniczne Pasywny m2 – przykład adaptacji poddasza historycznej kamienicy według standardu EnerPHit (zwiedzanie w dniu: 31.01.2018)
Od 24 stycznia do 29 stycznia 2018 można rejestrować się na wycieczki na stronie:

Tegorocznej konferencji będzie towarzyszyć wystawa, na której będziemy prezentować projekty nowoczesnych dodatnio-energetycznych budynków w standardzie pasywnym wraz z zastosowanymi w nich technologiami.  Wystawa będzie trwała przez cały okres targów BUDMA od 30 stycznia do 2 lutego 2018.

Zarówno konferencja jak i wystawa odbywać się będą w Pawilonie 4, MTP. Wstęp na oba wydarzenia  jest wolny dla wszystkich zwiedzających.

Szczegóły

Kategoria
BUDOWNICTWO
Start:
30 stycznia 2018 , 08:00
Koniec:
31 stycznia 2018 , 17:00
Strona internetowa:
http://www.widp.pl/budynekprzyszlosci_budma2018.html

Miejsce

Poznań

Organizator

Stowarzyszenie Wielkopolski Dom Pasywny
Email:
biuro@widp.pl
Strona internetowa:
http://www.widp.pl/

Partnerzy wydarzenia

Energia i Recykling