Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

20 lat o branży gospodarki odpadami! Jubileusz targów EKOTECH!
Od 20 lat targi EKOTECH zrzeszają branżowych przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów i pracowników naukowych, dając im możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem, technologiami, ale także trendami dotyczącymi gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jubileuszowa edycja targów potrwa aż trzy dni!
Targi EKOTECH to jedno z najważniejszych wydarzeń branży komunalnej w Polsce. Tegoroczna edycja rozpocznie się 27 lutego i potrwa do 1 marca. Co roku do kieleckiego ośrodka wystawienniczego przyjeżdżają najwięksi krajowi i zagraniczni wystawcy związani z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami. Wydarzenie cieszy się także niesłabnącą popularnością wśród zwiedzających – wśród nich znajdują się nie tylko branżowi przedsiębiorcy, ale także pracownicy administracji publicznej oraz przedstawiciele świata nauki.

Wielu wystawców podkreśla, że Targi EKOTECH to miejsce, w którym nie tylko mogą zaprezentować swoją ofertę szerokiej publiczności, ale przede wszystkim podpisać kontrakty i umowy na dostawę sprzętu.

Szczegóły

Kategoria
ENERGIA
Start:
27 lutego 2019 , 08:00
Koniec:
1 marca 2019 , 17:00
Strona internetowa:
http://targikielce.pl/pl/ekotech.htm

Miejsce

Kielce

Organizator

Targi Kielce

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Energia i Recykling