Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

FORUM LIDERÓW PPP przenosi się do Internetu. Tegoroczna edycja osadzona jest w kontekście ppp w sektorze rewitalizacji i projekty ppp o charakterze deweloperskim. Wartość merytoryczna opracowana została przez Radę Programową pod przewodnictwem Instytutu Rozwoju Miast i Regionów, w której uczestniczyli Pani Alina Sarnacka, Tomasz Korczyński, Bartosz Mysiorski, Magazyn Forum PPP.

Wydarzenie będzie miało charakter podsumowujący jako ostatnie forum branżowe w tym roku. Składają się na nie prelekcje i seria debat z udziałem ponad dwudziestu ekspertów posiadających praktyczne doświadczenie w realizacji projektów ppp w Polsce i za granicą.

Konferencja jest bezpłatna dla wszystkich uczestników. Transmisja transmitowana będzie na stronie www.pap-mediaroom.pl dnia 28 października 2020 roku w godzinach 10:00-15:00. Rejestracja udziału na stronie konferencji gwarantuje dostęp do materiałów pokonferencyjnych: www.forumliderowppp.pl 

Podczas Forum Liderów PPP omówione zostaną konkretne przykłady rewitalizacji w oparciu o polskie studia przypadków Zagospodarowania północnego cypla Wyspy Spichrzów w Gdańsku oraz planowanych w Warszawie inwestycji w Zagospodarowanie kwartału zabudowy w okolicy Bazaru Różyckiego wraz z miejską częścią bazaru, Projekt Osiedla Warszawy i rewitalizacja w Łodzi.

Swój udział w panelach dyskusyjnych potwierdził Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, Pełnomocnik Rządu ds. PPP, Pan Waldemar Buda, przedstawiciele Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Najwyższej Izby Kontroli, Instytutu Rozwoju Miast i Regionów, Urzędu M. St. Warszawy oraz Urzędu Miasta Gdańska oraz wielu ekspertów i przedstawicieli firm prywatnych, które realizowały już projekty rewitalizacyjne.

Szczegóły

Kategoria
BUDOWNICTWO
Data:
28 października 2020
Strona internetowa:
www.forumliderowppp.pl

Miejsce

ONLINE

Organizator

Agencja City
Telefon:
888 770 651

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny