Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Endress+Hauser, światowy lider w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej, usług i rozwiązań dla przemysłu i gospodarki wodno-ściekowej, zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt. “WODA 4.0: monitoring jakości wód powierzchniowych”. Wydarzenie odbędzie się 28 października br.

Dobrej jakości woda stanowi podstawę dobrego życia. Wody powierzchniowe w rzekach i akwenach wodnych podlegają różnorodnym wpływom środowiska i człowieka. Podczas szkolenia Łukasz Dumas, Industry Manager branży Water/Wastewater, zaprezentuje pierwsze oparte na chmurze rozwiązanie do monitoringu jakości wody powierzchniowej – Netilion Smart System.

Tematyka szkolenia

W świetle awarii, które mają miejsce w oczyszczalniach ścieków, a także w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie mieszkańców na informację zwrotną nt. jakości wody w rzekach i akwenach wodnych należących do gminy, rośnie potrzeba dostępu do danych, które byłyby monitorowane w czasie rzeczywistym.

Podczas webinarium zostaną poruszone kwestie związane z aktualnymi trendami w monitoringu jakości wody. W programie znajduje się prezentacja najnowszego rozwiązania Endress+Hauser, umożliwiającego utrzymanie jakości wody pod stałą kontrolą, dającego pełną informację zwrotną mieszkańcom.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje >>> rejestracja >>>

Szczegóły

Kategoria
WODA I ŚCIEKI
Data:
28 października 2020
Strona internetowa:
https://www.landpage.co/0d4b5ee7b3bcf94bcc40

Miejsce

ONLINE

Organizator

Endress+Hauser

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny