Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.
Redakcja miesięcznika Zieleń Miejska i firma MGGP Aero zapraszają na bezpłatne webinarium “Mapa Koron Drzew w zarządzaniu zielenią wysoką w mieście”. Zaprezentowany zostanie przykład wdrożenia w mieście stołecznym Warszawie. Szkolenie odbędzie się w czwartek 29 października 2020 r. (godz. 10:00-12:00).
Podczas webinarium przedstawimy Mapę Koron Drzew (MKD), która jest pionierskim rozwiązaniem wspierającym proces zarządzania drzewami w mieście. Nasi eksperci opowiedzą jakiego rodzaju informację i wiedzę dostarcza MKD. Zaprezentujemy w jaki sposób, z pomocą nowoczesnej technologii teledetekcji lotniczej, uzyskać wiarygodną, aktualną i spójną dla całego miasta informację o drzewach.
Na przykładzie wdrożonego już projektu w m. st. Warszawa, przedstawimy cechy MKD i sposób jej opracowania.Zaprezentujemy jak oferowane przez nas rozwiązanie wpisuje się w strategię zarządzania zielenią w mieście, a opowie o tym wyjątkowy gość – pani Justyna Glusman, Dyrektorka Koordynatorka ds. Zrównoważonego Rozwoju i Zieleni w Urzędzie m. st. Warszawy.
Do kogo kierujemy webinarium?
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby związane z zarządzaniem i realizacją zadań obejmujących utrzymanie zieleni wysokiej w mieście. Webinarium dedykowane jest także osobom odpowiedzialnym za budowanie strategii miejskich w zakresie ochrony środowiska, klimatu i kształtowania jakości życia w mieście. Zachęcamy do udziału również wszystkich, którzy chcą poznać nowe metody inwentaryzacji zieleni wykorzystujące technologie teledetekcyjne.

Rejestracja >>

Szczegóły

Kategoria
ZIELEŃ MIEJSKA
Data:
29 października 2020
Strona internetowa:
https://mapakorondrzew.mggpaero.com/

Miejsce

ONLINE

Organizator

MGGP Aero

Partnerzy wydarzenia

Zieleń Miejska