Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

W Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w ostatnim tygodniu maja odbędzie się IV Kongres AGD – największe spotkanie branży AGD w Europie. To kluczowe wydarzenie gospodarcze odbywające się co roku. Do Łódzkiej Strefy przyjeżdża blisko 300 uczestników z całego świata, wśród nich najważniejsze osoby działające w branży AGD, przedstawiciele rządu, samorządów, świata nauki, startupy i przedstawiciele innych branż.

Na wydarzenie, które odbędzie się w dniach 26-27 maja br. zaprasza Związek pracodawców AGD, APPLiA Polska oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Branża artykułów gospodarstwa domowego jest od lat niezwykle ważnym sektorem polskiej gospodarki. Produkcja około 22 mln urządzeń dużego i małego AGD, plasuje Polskę na 1 miejscu w UE wśród producentów w tym sektorze.

Kongres AGD to forum wymiany myśli oraz dyskusja na istotne tematy dla branży wśród najważniejszych przedstawicieli i ekspertów sektora, a także reprezentantów rządu i samorządów.

Drugi dzień Kongresu AGD to Business Mixer AGD, czyli spotkanie producentów z poddostawcami oraz usługodawcami m.in. startupami oferującymi innowacyjne rozwiązania dla branży AGD.

Kongres AGD stanowić będzie przestrzeń do wymiany kontaktów i doświadczeń, a także do rozmów B2B.

Szczegóły

Kategoria
ENERGIA
Start:
26 maja 2022
Koniec:
27 maja 2022
Strona internetowa:
https://www.kongresagd.pl/

Miejsce

Łódź

Organizator

Związek pracodawców AGD, APPLiA Polska

Partnerzy wydarzenia

Portal Komunalny
Energia i Recykling