Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Konferencja “Innowacje w odnawialnych źródłach energii” finansowana ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki jest przestrzenią do dialogu w związku z innowacyjnymi przeobrażeniami związanymi z przejściem od energetyki konwencjonalnej w stronę nowych technologii i energii odnawialnej. Organizowana jest przez Polską Izbę Ekologii w partnerstwie z Akademią Górniczo – Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Wydarzenie dbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2022 roku w Auli Rady Wydziału IMiR pawilonu B2 w sali 110 Akademii Górniczo – Hutniczej  im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz on-line.

Konferencja adresowana jest do przedsiębiorców – instalatorów OZE, eksploatatorów, pośredników, jednostek naukowych, jednostek samorządowych oraz organizacji pozarządowych.

Tematyka odnawialnych źródeł energii jest szczególnie istotna dla rozwoju gospodarczego Polski. Przepisy unijne obligują każde państwo członkowskie do realizacji wyznaczonych celów w zakresie OZE, promując wydajność i oszczędność energetyczną. Zasady kształtowania polityki energetycznej Polski oraz organy właściwe w sprawach gospodarki energii powinny współgrać z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań z nauki do praktyki.

Dzięki tej konferencji uczestnikom przekazana zostanie potrzebna wiedza i doświadczenie
w zakresie technicznych i technologicznych rozwiązań możliwych do wdrożenia innowacji
w OZE w firmach będących eksploatatorami urządzeń, instalatorami oraz konsumentami (instytucjonalnymi lub indywidualnymi).

Szczegóły

Kategoria
ENERGIA
Start:
9 czerwca 2022
Koniec:
10 czerwca 2022
Strona internetowa:
https://innowacjeoze.com/

Miejsce

Kraków

Organizator

Polska Izba Ekologii

Partnerzy wydarzenia

Energia i Recykling