Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Firma Abrys zaprasza na kolejną edycję konferencji „Mechaniczne i biologiczne przetwarzanie odpadów”, która odbędzie się w dn. 18-19 maja 2021r.online.

Tegoroczna konferencja poruszy zagadnienia prawne i ekonomiczne związane z funkcjonowaniem instalacji do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów. Sprawdzimy jakie trendy towarzyszą obecnym i przyszłym planom modernizacji zakładów. Czy Regionalne Centra Recyklingu to dobry kierunek modernizacji MBP? O podnoszeniu efektywności istniejących już instalacji MBP oraz o najlepszych dostępnych technologiach porozmawiamy z przedstawicielami instalacji komunalnych i dostawcami nowoczesnych rozwiązań. Na rynku pojawia się coraz więcej frakcji bio, która jest cennym surowcem. Sprawdzimy w jaki sposób najlepiej wykorzystać bioodpady, jakie są dostępne metody ich zagospodarowania. Porozmawiamy również o hermetyzacji zakładów MBP oraz o sposobach zwalczania odorów.

W tym roku proponujemy dodatkową formułę online, dając naszym gościom jak zwykle wysoki poziom merytoryczny, studyjną realizację oraz możliwość zadawania pytań poprzez chat i dyskusji w wirtualnych kuluarach.

Szczegółowe informacje i rejestracja na wydareznie dostępne na stronie >> mbp.abrys.pl >>

Szczegóły

Kategoria
GOSPODARKA ODPADAMI
Start:
18 maja 2021
Koniec:
19 maja 2021
Strona internetowa:
https://mbp.abrys.pl/

Miejsce

ONLINE

Organizator

Abrys

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Energia i Recykling