Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Konferencja Wody opadowe – aspekty prawne, ekonomiczne i techniczne to spotkanie, która skupia wszystkie zainteresowane osoby dbające o zrównoważone gospodarowanie wodami opadowymi.  Do udziału zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, administracji publicznej, firm związanych z gospodarką wodno-ściekową oraz architektów i deweloperów.

Zarządzanie wodami opadowymi stanowi jedno z największych wyzwań stojących przed współczesnymi miastami. W ramach konferencji uzyskają Państwo odpowiedzi między innymi na pytania dotyczące tematu opłat za odprowadzanie wód opadowych i roztopowych w nowym prawie wodnym, o tym jak uporać się z deszczówką w praktyce, jakie urządzenia do zagospodarowania wód opadowych  stosować oraz jaką rolę pełni roślinności we wspomaganiu retencji jako narzędzia poprawy funkcjonowania mikroklimatu miast.

Zwieńczeniem pierwszego dnia obrad będzie zwiedzanie przepięknego Zamku Gniew oraz biesiada sarmacka na zamku, podczas której cofniemy się w przeszłość do roku 1926 i czasów husarii.

Miejsce

Hotel Zamek Gniew
Zamkowa 3
Gniew, 83-140 Polska

Organizator

Abrys
Telefon:
616558100
Email:
biuro@abrys.pl