Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

W dniach 2-4 września 2021 r. w Warszawie odbędzie się 28. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA.

Wystawa, której współorganizatorem jest Związek Szkółkarzy Polskich, powstaje z pasji do roślin i dbałości o jakość produktów. Zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia hodowlane polskich i europejskich producentów roślin, rozwiązania technologiczne i techniczne. Promowane będą działania budujące zielony biznes. To miejsce spotkania profesjonalistów i konsumentów, a ponadto naturalny wybór dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez zieleni.

Tegoroczne hasło wystawy: SPOTKAJMY SIĘ symbolizuje bliskie kontakty z naturą, łączenie tradycji z nowoczesnością – działań w realu z digitalizacją, ale przede wszystkim ludzką potrzebę bezpośredniego kontaktu zarówno w życiu prytwatnym jak i w biznesie.

ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz FLOWER EXPO POLSKA tworzą synergię, a formuła targów pozwala na spotkanie, ale też przegląd w jednym miejscu i czasie największej oferty produktów oraz usług związanych z zielenią, w tym tak pożądanych przez rynek NOWOŚCI (m.in. z Konkursu Roślin „Nowości”).

Wystawa to punkt obowiązkowy w kalendarzu profesjonalistów zajmujących się szkółkarstwem, zielenią miejską, hurtowników oraz florystów i kwiaciarzy – dla nich wszystkich przeznaczone są dwa pierwsze dni wydarzenia – oraz konsumentów i hobbystów, dla których przygotowano szereg atrakcji w sobotę. W tym roku dotarcie do wystawców i spotkania B2B dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w targach w Warszawie, okaże się jeszcze łatwiejsze, dzięki platformie internetowej stworzonej w 2020 r.

– Przed nami długo oczekiwane spotkanie, na które szykują się wystawcy z kraju, a także Holandii, Niemiec, Belgii, Francji i Włoch. ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA to pierwsze targi w Europie po długiej przerwie w sektorze roślin ozdobnych. Razem będziemy kreować nową zieloną rzeczywistość, pracując nad utrzymaniem i rozszerzeniem rynku. Już teraz warto zaznaczyć 2-4 września w kalendarzu, zarezerwować czas, zgłosić swój udział…  –  zaprasza Joanna Filipczak, Prezes Agencji Promocji Zieleni.

Szczegóły

Kategoria
ZIELEŃ MIEJSKA
Start:
2 września 2021
Koniec:
4 września 2021
Strona internetowa:
https://zielentozycie.pl/pl/

Miejsce

Warszawa

Organizatorzy

Agencja Promocji Zieleni
Związek Szkółkarzy Polskich

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Zieleń Miejska