Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

18 stycznia 2018 r. w Hotelu Magellan Spa&Business w miejscowości Bronisławów  k. Piotrkowa Trybunalskiego odbędzie się Ogólnopolska Konferencja dla Stacji Demontażu Pojazdów oraz Branży Recyklingu „Fachowcy-Fachowcom”. Organizatorem Konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO, które już po raz kolejny tworzy platformę do wymiany doświadczeń dla branży recyklingu pojazdów. Hasłem, które przyświeca Stowarzyszeniu od początku jego istnienia jest zmaksymalizowanie legalnego recyklingu pojazdów.

Konferencje organizowane przez Stowarzyszenie EKO–AUTO weszły na stałe do kalendarza wydarzeń o charakterze naukowo–technicznym, poświęconych najnowszym zagadnieniom i osiągnięciom w zakresie recyklingu pojazdów i branży motoryzacyjnej. Pierwsza Ogólnopolska Konferencja dla Stacji Demontażu Pojazdów miała miejsce w 2005 roku. Zapoczątkowała ona cykl konferencji, które odbywają się średnio dwa razy do roku na terenie całej Polski. Dzięki organizowanym przez Stowarzyszenie EKO-AUTO konferencjom przyczyniamy się do dalszej edukacji ekologicznej branży recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz promocji zagadnień ochrony środowiska.

Tegoroczna edycja jest jednak wyjątkowa, z uwagi na to jak ogromny nacisk kładziemy podczas tego wydarzenia na wymianę doświadczeń i dobrych praktyk biznesowych między przedsiębiorcami prowadzącymi stacje demontażu pojazdów oraz punkty skupu złomu. To wieloletnie doświadczenie,  praktyka zawodowa oraz know-how stanowią najcenniejszy kapitał, jaki niosą ze sobą przedsiębiorstwa związane z demontażem pojazdów, które funkcjonowały w odmiennych uwarunkowaniach prawnych i nieustannie dopasowują się do wymagań rynkowych i współczesnej legislacji. Bez zbędnego splendoru, bez owijania w bawełnę, nazywając rzeczy po imieniu – tegoroczna Konferencja pozwoli na konfrontację opinii i poszukanie najlepszych rozwiązań dla branży recyklingu.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Pan Andrzej Jaros, Burmistrz Miasta Wolborza.

 

Szczegóły

Kategoria
GOSPODARKA ODPADAMI
Data:
18 stycznia 2018

Miejsce

Bronisławów
Polska

Organizator

Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO
Telefon:
533 666 815
Email:
biuro@ekoauto.org
Strona internetowa:
www.ekoauto.org

Partnerzy wydarzenia

Energia i Recykling