Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

W dniu 28 listopada 2017 r., w Sali Sejmu Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, Polska Izba Ekologii zorganizuje konferencję nt. „Perspektywy i wyzwania gospodarki wodnej w świetle nowego prawa wodnego”.

Celem konferencji jest omówienie szeregu istotnych zmian, które niesie za sobą wdrożenie nowej ustawy o Prawie wodnym – w 2018 roku i latach następnych.
Konferencja skierowana jest dla przedstawicieli administracji publicznej, przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, firm związanych z gospodarką wodno-ściekową oraz reprezentantów świata nauki i biznesu oraz członków PIE.
Współorganizatorami konferencji są Stowarzyszenie Śląski Klaster Wodny w Katowicach, Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. w Tychach oraz Komitet Gospodarki Wodnej Krajowej Izby Gospodarczej.

O objęcie honorowego patronatu nad Konferencją zwróciliśmy się do Wojewody Śląskiego, Marszałka  Województwa Śląskiego, Prezydenta Miasta Katowice oraz do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Szczegóły

Kategoria
WODA I ŚCIEKI
Data:
28 listopada 2017
Strona internetowa:
http://www.pie.pl/konferencje/perspektywy-i-wyzwania-gospodarki-wodnej-w-swietle-nowego-prawa-wodnego.html

Miejsce

Katowice

Organizator

Polska Izba Ekologii

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Wodociągi i Kanalizacja