Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

STORMWATER POLAND 2024 – POZNAŃ GOSPODARZEM VIII EDYCJI KONFERENCJI

Mamy przyjemność ogłosić, że w dniach 17-18 kwietnia 2024 roku Poznań będzie gospodarzem ósmej edycji konferencji Stormwater Poland. Wydarzenie to poświęcone jest tematyce gospodarowania wodami opadowymi. W tym roku wracamy do podstawowego pytania: Co zrobić z tym deszczem? Omówimy detencje, retencje oraz wykorzystanie wód deszczowych, odpowiedzialność za wody opadowe oraz zielono-niebieską infrastrukturę.

Wraz z grupą Aquanet S.A. oraz partnerem generalnym, firmą ACO Polska, serdecznie zapraszamy mieszkańców, przedstawicieli jednostek samorządowych, specjalistów branżowych oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji, która odbędzie się w Poznaniu w Auli Artis.

Program konferencji obejmuje trzy sesje tematyczne i jest dostępny na stronie: https://stormwaterpoland.com/2024/program-konferencji/dzien-1/#program

Zachęcamy do aktywnego udziału, wymiany doświadczeń oraz poszukiwania odpowiedzi na pytanie: “Co zrobić z tym deszczem?”. Wierzymy, że konferencja przyczyni się do tworzenia nowych standardów projektowania, eksploatacji oraz długoterminowego finansowania gospodarowania wodami opadowymi w naszym regionie.

Rejestracja dostępna na stronie: https://stormwaterpoland.com/2024/rejestracja-2/

Do zobaczenia w Poznaniu na konferencji Stormwater Poland 2024!

 

Szczegóły

Kategoria
WODA I ŚCIEKI
Start:
17 kwietnia 2024
Koniec:
18 kwietnia 2024
Strona internetowa:
https://stormwaterpoland.com/2024/konferencja/

Organizator

stormwater

Partnerzy wydarzenia

Portal Komunalny
Wodociągi i Kanalizacja