Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Zapraszamy do udziału w III edycji wydarzenia poświęconego tematyce Opakowań w Przemyśle – Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIAWystawa odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2019roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Jest to wydarzenie podzielone na cztery sektory tematyczne: Opakowania i materiały, Maszyny i urządzenia, Usługi i Instytucje, Strefa Recyklingu- całościowo opisujące rynek opakowań, w ramach którego uczestnicy targów poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, które stanowić mogą źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży. Celem targów ExpoOPAKOWANIA jest stworzenie miejsca cyklicznych spotkań, prezentacji i dyskusji producentów opakowań oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu opakowań z ich potencjalnymi odbiorcami – przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu.

Zapraszamy do prezentacji podczas Targów m.in.: producentów i dystrybutorów opakowań, maszyn, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w całym cyklu produkcyjnym zarówno ręcznym jak i zautomatyzowanym oraz dostawców usług i rozwiązań około branżowych.

Do odwiedzenia Targów zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw ze wszystkich niemalże sektorów przemysłu, a w szczególności branży: opakowaniowej, automotive, tworzyw sztucznych, drukarni, introligatorni, logistyki magazynowej, elektrycznej, meblarskiej…

Szczegóły

Kategoria
GOSPODARKA ODPADAMI
Start:
20 listopada 2019
Koniec:
21 listopada 2019
Strona internetowa:
https://www.exposilesia.pl/expoopakowania/pl/

Miejsce

Sosnowiec

Organizator

Expo Silesia
Telefon:
510 030 870
Email:
expoopakowania@exposilesia.pl

Partnerzy wydarzenia

Portal Komunalny
Energia i Recykling