Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

„Woda. Ścieki. Osady.” To cykliczna konferencja techniczna organizowana przez IGWP, której piąta edycja odbędzie się w dniach 4-5 grudnia w hotelu Sheraton w Warszawie. Wydarzenie to jest coroczną okazją do spotkania, podczas którego przedstawiciele przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych dyskutują o wyzwaniach stojących przed naszą branżą, jej bieżących problemach oraz sposobach na ich rozwiązanie.

Podczas tegorocznej edycji Konferencji poruszone zostaną tematy związane z bezpieczeństwem systemów zaopatrzenia w wodę ze szczególnym uwzględnieniem, w tym kontekscie projektu dyrektywy Komisji Europejskiej w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Kolejny ważny blok tematyczny poświęcony będzie ściekom przemysłowym. Będziemy dyskutować między innymi o wyzwaniach stojących przed oczyszczalniami przyjmującymi ścieki przemysłowe. Omówimy doświadczenia praktyków w tym zakresie oraz wnioski płynące z funkcjonowania takich instalacji. Poruszony zostanie także wątek współpracy oczyszczalni komunalnych z przemysłem spożywczym i mięsnym. Do wygłoszenia prelekcji zaprosiliśmy przedstawicieli naszej branży, przemysłu, praktyków z wieloletnim doświadczeniem oraz reprezentantów świata nauki.

Jesteśmy przekonani, że Państwa uczestnictwo w tym wydarzeniu wzbogaci wartość merytoryczną Konferencji, pozwoli na wymianę poglądów i cennych doświadczeń, a poruszane podczas niej istotne dla branży tematy będą dla Państwa wiedzą, która znajdzie zastosowanie w codziennej pracy.

Szczegóły

Kategoria
WODA I ŚCIEKI
Start:
4 grudnia 2018
Koniec:
5 grudnia 2018
Strona internetowa:
http://wso.igwp.org.pl/

Miejsce

Warszawa

Organizator

Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie
Telefon:
52 376 89 10
Email:
sekretariat@igwp.org.pl
Strona internetowa:
www.igwp.org.pl

Partnerzy wydarzenia

Wodociągi i Kanalizacja