Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

W tym roku to Poznań stanie się centrum rozmów o przyszłości polskiej gospodarki. VI Polski Kongres Przedsiębiorczości odbędzie się w dniach 24-25 września i zgromadzi ponad 1000 przedstawicieli świata biznesu, polityki, nauki oraz administracji publicznej z całego kraju. Najważniejszym celem wydarzenia jest stworzenie platformy porozumienia i wymiany doświadczeń dla polskich przedsiębiorców, naukowców oraz samorządowców. Motywem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia jest Nowoczesna gospodarka – kapitał dla przyszłości.
Nadchodzący Kongres to ponad 20 konferencji branżowych, które obejmą najistotniejsze kwestie związane z rozwojem ekonomicznym i społecznym jak, m.in. siłą polskich innowacji, szkolnictwem wyższym, energetyką, medycyną, rozwojem regionalnym w perspektywie 2014-2020, rynkiem mieszkaniowym w Polsce, współpracą biznesu oraz samorządów, społeczną odpowiedzialnością biznesu, czy komercjalizacją badań. Partnerami poszczególnych paneli dyskusyjnych będą podmioty, które mają realny wpływ na funkcjonowanie danych sektorów gospodarki. Wnioski z prowadzonych dyskusji trafią więc prosto do osób, które kreują politykę na wielu poziomach oddziaływania.
Mocnym punktem tegorocznej edycji Kongresu będą panele poświęcone cyfryzacji, ochronie środowiska, energetyce, rynkowi pracy w Polsce, medycynie, start-upom oraz samorządom.
Zwieńczeniem wydarzenia będzie Gala, podczas której najprężniej działające polskie firmy i instytucje zostaną uhonorowane nagrodami przyznawanymi przez Polską Agencję Przedsiębiorczości.

Osoba do kontaktu: Sławomir Duda – Dyrektor Działu Kongresowego

Szczegóły

Kategoria
INNE
Start:
24 września 2018 , 08:00
Koniec:
25 września 2018 , 17:00
Strona internetowa:
www.polskikongres.pl

Miejsce

Poznań

Organizator

Polska Agencja Przedsiębiorczości
Telefon:
32 496 57 96
Strona internetowa:
www.polskaagencja.pl

Partnerzy wydarzenia

Portal Komunalny