Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Szanowni Państwo,

w dniach 19 – 20 kwietnia 2018 zespół powermeetings.eu wraz z Grupą Enea w roli Partnera Strategicznego zapraszają do udziału VII Forum Biomasy  – czyli kolejnej edycji najważniejszego wiosennego spotkania branży, które odbędzie się w Mielcu i Połańcu.

Nasze Forum jest niewątpliwie wyjątkowym spotkaniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz uczestników rynku biomasy na cele energetyczne. Od pierwszej edycji naszym głównym założeniem było stworzenie miejsca, gdzie przedstawiciele branży będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku oraz bieżącego otoczenia prawnego, skorzystać z doświadczeń innych praktyków branży jak również spotkać się na neutralnym gruncie, w miej atmosferze i utrwalić swoje dotychczasowe kontakty oraz nawiązać nowe, które z pewnością wielu zapewniły rozwój i funkcjonowanie na tym jakże trudnym rynku.

W wydarzeniu jak co roku udział wezmą przedstawiciele najważniejszych urzędów regulujących rynek jak również przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży energetycznej m.in. elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy, firm logistycznych, firm zajmujących się badaniem jakości oraz certyfikacją, firm zajmujących się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firm dostarczających technologie oraz firm inżynieryjnych i badawczych.

 Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych oraz dostawcy nowoczesnych rozwiązań.

Po części konferencyjnej pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w uroczystej kolacji, która będzie doskonałą okazją do dalszych rozmów branżowych, a niepowtarzalna atmosfera towarzysząca każdemu naszemu spotkaniu z pewnością ułatwi nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

W programie drugiego dnia Forum zaplanowaliśmy dla Państwa zwiedzanie „Zielonego Bloku” w Elektrowni Połaniec – największego na świecie bloku energetycznego w 100% opalanego biomasą.

Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącego Forum podobnie jak w trakcie jego poprzednich edycji stworzymy miejsce do ważnej merytorycznej debaty w gronie specjalistów, tak aby branża biomasy w Polsce mogła się rozwijać i z powodzeniem funkcjonować.

Szczegóły

Kategoria
ENERGIA
Start:
19 kwietnia 2018 , 08:00
Koniec:
20 kwietnia 2018 , 17:00
Strona internetowa:
https://powermeetings.eu/konferencja/forum-biomasy/

Miejsce

Połaniec-Mielec

Organizator

Powermeetings
Telefon:
505 659 477
Email:
Jolanta.Szczepaniak@powermeetings.eu

Partnerzy wydarzenia

Energia i Recykling