Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

Weź udział w całodziennym intensywnym spotkaniu  ekspertów, projektantów, eksploatatorów i producentów, którzy dzielą się doświadczeniem w projektowaniu i zapoznają z nowinkami technicznymi. Zachłyśnij się możliwościami jakie niesie digitalizacja. Przyjrzyj i podyskutuj na konkretnymi studiami przypadków. Skorzystaj, by bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami światowych firm z branży i ekspertów w dziedzinie pomiarów, modelowania hydrodynamicznego i projektowania.

Drugie takie święto dla projektantów!

28-29 marzec 2023 WaterFolder DAY

Jeśli marzysz o tym by branża wod-kan była równie kreatywna, intrygująca i rozwinięta jak branża IT, to WaterFolder Day jest właśnie dla Ciebie. Wyrwij się na jeden dzień z zaklętego kręgu codzienności, pozwoleń, papierów, decyzji administracyjnych i ciężkim wysiłkiem okupionych projektów! Spotkaj z nami i wspólnie wymyślajmy naszą branżę na nowo! Stawmy razem czoła zmianom klimatu! Wykorzystajmy wspólną wiedzę i umiejętności, by świat stawał się lepszy!

WateFolder Day to społeczność aktywnych zawodowo inżynierów, którzy poszukują nowoczesnych narzędzi, technologii i przede wszystkim inspiracji, aby wykonywać swoją pracę lepiej, w sposób bardziej odpowiedzialny, a zarazem czuć satysfakcję z wykonywanych projektów.

WaterFolder Day to dialog pomiędzy projektantami, a producentami i dostawcami technologii, ekspertami w zakresie prawa, twórcami i dostawcami specjalistycznego oprogramowania inżynierskiego.

WaterFolder Day to 5 bloków warsztatowych: Blok prawny; Blok projektowania odwodnień komunikacyjnych; Blok dedykowany błękitno-zielonej infrastrukturze; Blok GIS i technologii cyfrowych; Blok eksploatacyjny.

Zobacz jak było na pierwszej edycji: https://youtu.be/QkhxShA70S4

Dowiedz się więcej: https://day.waterfolder.com/

I zarejestruj się: https://waterfolderday2023.konfeo.com/pl/groups

Szczegóły

Kategoria
OCHRONA PRZYRODY
Start:
28 marca 2023
Koniec:
29 marca 2023
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://day.waterfolder.com/

Miejsce

Gdańsk

Organizator

RETENCJAPL Sp. z o.o.

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Wodociągi i Kanalizacja