Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Szanowni Państwo Rekultywatorzy.

Zapraszamy do uczestnictwa w XI edycji konferencji poświęconej ochronie i rekultywacji zbiorników wodnych, która odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2019 r., w Grudziądzu.

Konferencja jest adresowana do szerokiego grona odbiorców, zarówno przedstawicieli środowisk naukowych, jak i administracji publicznej, organizacji pozarządowych i firm. Jej celem jest wymiana doświadczeń wśród uczestników, a także nabycie najnowszej wiedzy z zakresu metod oceny stanu i ochrony zdegradowanych zbiorników wodnych oraz technik ich rekultywacji. Wzorem poprzednich edycji, będziemy dyskutować na temat metod diagnozowania stanu ekosystemów wodnych i zlewni, metod rekultywacji, uwarunkowań administracyjno-prawnych i ekonomicznych realizacji rekultywacji, przykładów rekultywacji. Na konferencji chcielibyśmy zwrócić uwagę na znaczenie warunków hydrologicznych w zabiegach rekultywacyjnych (zasilanie podziemne, spływ powierzchniowy, dopływy), a także na takie zagadnienia, jak oddziaływanie inwazyjnych gatunków oraz nowe rodzaje zanieczyszczeń (światło, plastik).

Tematyka konferencji jest szeroka i otwarta, by pozostawić uczestnikom szanse na zaproponowanie nowych, istotnych zagadnień. Czekamy na Państwa zgłoszenia.
Do zobaczenia w czerwcu 2019 roku
Organizatorzy

Szczegóły

Kategoria
OCHRONA PRZYRODY
Start:
12 czerwca 2019
Koniec:
14 czerwca 2019
Strona internetowa:
http://www.ochronajezior.pl/

Miejsce

Grudziądz

Organizator

PZITZS O/Toruń
Telefon:
56 662-90-77
Email:
szkolenia.pzits@vp.p

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny