Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Targi Kielce zapraszają na XXI edycję Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, która odbędzie się 26 i 27 lutego w Kielcach.  Ubiegłoroczna – jubileuszowa edycja wydarzenia zgromadziła 62 firmy z 8 krajów.

Targi Ekotoech to wydarzenie, które przyciąga największe polskie, ale także zagraniczne firmy związane z branżą komunalną. W ubiegłym roku swoje produkty zaprezentowały 62 firmy z Polskii, Belgii, Francji, Korei Południowej, Niemiec, Rumunii, Szwajcarii i Włoch. Wśród nich znaleźli się producenci ekologicznych i biodegradowalnych worków na śmieci, kontenerów, prasownic czy kontenerów. Nie zabrakło pojazdów do wywozu nieczystości, ale także urządzeń służących utrzymaniu ich w czystości.

Warto dodać, że targi Ekotech to także rozwiązania służące zachowaniu porządku na ulicach i chodnikach miast. Firmy zaprezentowały więc ciągniki porządkowe, a także te posiadające specjalne wyposażenie czyszczące. Wśród wystawców pojawiły się także firmy proponujące nowoczesne rozwiązania z zakresu IT – a więc urządzenia monitorujące ilość i rodzaj odpadów gromadzonych w śmieciarkach czy prowadzące kierowców wozów po odpowiednich trasach.

Tradycją targów Ekotech są liczne wykłady branżowe ale także pokazy sprzętu. Zwiedzający ubiegłoroczne targi mogli m.in. zobaczyć pokaz eliminacji zapylenia i odorów przy zastosowaniu mgły wodnej,  pokaz drona oraz instalacji do pomiaru niskiej emisji czy gaszenia pożaru składowiska śmieci.

Szczegóły

Kategoria
GOSPODARKA ODPADAMI
Start:
26 lutego 2020
Koniec:
27 lutego 2020
Strona internetowa:
https://www.targikielce.pl/ekotech

Miejsce

Kielce

Organizator

Targi Kielce

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Wodociągi i Kanalizacja