Tegoroczna jedenasta edycja wystawy odbędzie się w dniach od 25 do 28 września tradycyjnie na terenie byłego lotniska w Bednarach (gmina Pobiedziska).

AGRO SHOW to nie tylko ciągniki, maszyny i urządzenia rolnicze. Do wystawców z branży techniki rolniczej dołączyli producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz innych branż związanych z rolnictwem, dzięki czemu rolnicy przybywający na AGRO SHOW mogą zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa.

Organizatorzy oczekują, że w tym roku na AGRO SHOW liczba wystawców będzie podobna do tej z roku ubiegłego. Przypomnijmy, że w AGRO SHOW 2008 wzięło udział 610 wystawców, w tym 80 z zagranicy. Powierzchnia ekspozycyjna wyniosła ponad 110 000 m2.

Wystawa czynna będzie w dniach 25 – 27 września 2009 w godzinach od 9 do 17 oraz w dniu 28 września w godzinach od 9 do 14. Wstęp oraz miejsca parkingowe tak, jak co roku będą bezpłatne. Każdy ze zwiedzających będzie mógł także otrzymać nieodpłatnie Katalog Wystawy, w którym znajdzie wiele szczegółowych informacji na temat wystawców i ich oferty. Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych będzie także pomagać rolnikom dotrzeć na wystawę, dofinansowując przewozy grup rolników organizowane przez ośrodki doradztwa rolniczego, izby rolnicze, gminy, mleczarnie i szkoły rolnicze.

Najbardziej aktualne informacje są na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej www.agroshow.pl


UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj