24 maja 2021 r. redakcje „Przeglądu Komunalnego” oraz „Energii i Recyklingu” zapraszają na bezpłatne webinarium “EKOMOBILNOŚĆ w obszarze usług publicznych”. Rejestracja na stronie ekomobilnosc.abrys.pl.

Organizowane przez „Przegląd Komunalny” oraz „Energię i Recykling” webinaria to cykl praktycznych wykładów, prezentacji oraz case study’s poświęconych wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii w domach, instytucjach i przedsiębiorstwach. Tym razem  zapraszamy na bezpłatne webinarium “EKOMOBILNOŚĆ w obszarze usług publicznych”.

Zaproszeni profesjonaliści zaprezentują tematykę dotyczącą ekomobilności w gminie i mieście. Przyjrzymy się, jakie warunki prawne muszą spełnić polskie samorządy i przedsiębiorstwa komunalne, aby zachować wymogi m.in. ustawy o elektromobilności, czego mogą oczekiwać po Krajowym Planie Odbudowy, jak wygląda optymalna infrastruktura ładowania i jakie są najnowsze rozwiązania w jej przypadku.

Poznamy również tajniki Gminnych Strategii Paliw Alternatywnych, bezemisyjnego transportu publicznego, zastosowania gazu CNG i LNG jako alternatywy dla klasycznych paliw czy sposobów na wykorzystanie niskoemisyjnych pojazdów w zakładach gospodarki komunalnej.

Uczestnikom webinarium oferujemy:

  • Bezpłatny udział.
  • Kilka godzin interesujących prelekcji.
  • Dyskusję on-line z doświadczonymi profesjonalistami i praktykami.
  • Brak kosztów przejazdu, wygodę oraz bezpieczeństwo udziału.

Pełne informacje o wydarzeniu oraz formularz bezpłatnej rejestracji znaleźć można TUTAJ.

Czytaj więcej

Skomentuj