Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Aktualności

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej

Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej

24.05.2010
portalkomunalny.pl
0

"Bioróżnorodność - do niej należymy, od niej zależymy!" - pod takim hasłem Komisja Europejska zorganizowała w Warszawie dwudniowy happening poświęcony różnorodności biologicznej naszej planety. W piątek kampanię w Polsce zainaugurował Ladislav Miko z Dyrekcji Generalnej ds. Środowiska.

NIK o powodziach

NIK o powodziach

24.05.2010
portalkomunalny.pl
0

Najwyższa Izba Kontroli, poczynając od 1994 roku, kilkanaście razy w różnych częściach kraju sprawdzała, jak wygląda stan zabezpieczenia przeciwpowodziowego.

Małopolska i Śląsk: łatwiejszy dostep do dotacji

Małopolska i Śląsk: łatwiejszy dostep do dotacji

21.05.2010
portalkomunalny.pl
0

Skrócone procedury i ułatwienia we wnioskowaniu o dotacje na likwidacje szkód powodziowych w Małopolsce, które mogą sięgnąć łącznie do 10 mln zł – to reakcja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na sytuację powodziową.

Zielona flaga dla polskich szkół

Zielona flaga dla polskich szkół

21.05.2010
portalkomunalny.pl
0

Na 15 tys. odpowiedzialnych ekologicznie szkół z 49 krajów świata aż 600 to szkoły polskie. Swoje zaangażowanie w propagowanie działań proekologicznych i aktywizację lokalnych społeczności polskie szkoły potwierdzają zdobywając międzynarodowy certyfikat Zielona Flaga.

Wawek zachęca do bycia ekologicznym

Wawek zachęca do bycia ekologicznym

21.05.2010
portalkomunalny.pl
0

Rozpoczęła się realizacja drugiego etapu kampanii edukacyjno-informacyjnej "Chrońmy klimat w Warszawie!", w ramach którego 18 roll-upów z ekologicznym przesłaniem trafi do wszystkich warszawskich urzędów dzielnic. Plansze prezentują "10 zwyczajów Wawka, ekologicznego mieszkańca Warszawy". Staną przy wydziałach obsługi mieszkańców.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026