Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Energia i recykling

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Powiat giżycki bez oferty na sprzedaż energii elektrycznej

Powiat giżycki bez oferty na sprzedaż energii elektrycznej

13.09.2022
MŁ/PAP
0

Do grupy zakupowej energii elektrycznej utworzonej przez powiat giżycki nie wpłynęła żadna oferta sprzedaży energii. Nie wiemy dlaczego tak się stało, traktujemy to jako sygnał ostrzegawczy i szykujemy kolejną ofertę zakupową - powiedział PAP starosta giżycki Mirosław Drzażdżewski.

Amerykanie konkretyzują ofertę budowy siłowni jądrowej w Polsce

Amerykanie konkretyzują ofertę budowy siłowni jądrowej w Polsce

13.09.2022
Bartłomiej Leśniewski
0

Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Mark Brzeziński oraz prezes Westinghouse Polska Mirosław Kowalik przekazali minister klimatu i środowiska Annie Moskwie „Raport koncepcyjno-wykonawczy w zakresie współpracy w obszarze Cywilnej Energetyki Jądrowej”.

W Łodzi rozpoczął się Kongres Nowej Mobilności 2022

W Łodzi rozpoczął się Kongres Nowej Mobilności 2022

12.09.2022
dom
0

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Maroš Šefčovič, prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, a także ambasadorowie Królestwa Niderlandów oraz Izraela zainaugurowali dziś Kongres Mobilności 2022 w łódzkim EC1. Trzydniowe wydarzenie w jednym miejscu zgromadziło ponad 1500 uczestników z całej Europy, w tym kilkuset ekspertów i praktyków rynku oraz kilkudziesięciu wystawców i dziennikarzy.

TAURON uruchomił pierwszy przemysłowy magazyn energii

TAURON uruchomił pierwszy przemysłowy magazyn energii

12.09.2022
dom
0

TAURON uruchomił stacjonarny system magazynowania energii elektrycznej w Cieszanowicach (woj. opolskie), o mocy 3 MW i pojemności użytecznej 774 kWh. Energia jest magazynowana w bateryjnych ogniwach litowo-tytanowych, a sprawność systemu wynosi 86 proc.

Wałcz i Szczecinek z nowymi autobusami elektrycznymi dofinansowanymi przez NFOŚiGW

Wałcz i Szczecinek z nowymi autobusami elektrycznymi dofinansowanymi przez NFOŚiGW

12.09.2022
dom
0

Dzięki 15 mln zł dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Gmina Miejska Wałcz zakupi osiem autobusów o napędzie elektrycznym i uruchomi osiem punktów ładowania. Natomiast Szczecinek planuje zakup pięciu autobusów o napędzie elektrycznym wraz z ładowarkami. Na inwestycję tę otrzyma dofinansowanie w formie dotacji w wysokości ponad 8,5 mln zł oraz pożyczkę w kwocie prawie 2,5 mln zł.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026