Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Energia i recykling

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Ruszył przetarg na budowę kotłowni w Elektrociepłowni w Gorzowie

Ruszył przetarg na budowę kotłowni w Elektrociepłowni w Gorzowie

18.05.2021
PAP/dom
0

W gorzowskiej elektrociepłowni PGE Energia Ciepła powstanie kotłownia szczytowo-rezerwowa o mocy maksymalnej 100 MWt. To kolejny krok, który pozwoli na całkowite wycofanie węgla z użycia w zakładzie - poinformowała Agnieszka Dietrich z PGE Energia Ciepła.

PGNiG i Orlen Południe chcą budować i przejmować biometanownie

PGNiG i Orlen Południe chcą budować i przejmować biometanownie

17.05.2021
ISBnews/dom
0

Orlen Południe – spółka z Grupy Orlen – oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) podpisały list intencyjny zakładający wzmocnienie współpracy w zakresie rozwoju odnawialnych źródeł energii, podało PGNiG. Firmy planują powołanie spółki celowej, która zainwestuje w rozwój sieci biometanowni.

2 mln zł na poprawę efektywności energetycznej szpitala w Jaworze

2 mln zł na poprawę efektywności energetycznej szpitala w Jaworze

17.05.2021
dom
0

NFOŚiGW przeznaczy 2 mln zł ze środków własnych na inwestycję poprawiającą efektywność energetyczną szpitala – Jaworskiego Centrum Medycznego. Pozwoli to zminimalizować zużycie energii, uzyskać lepsze ocieplenie budynków placówki oraz podwyższyć standard opieki medycznej. Realizacja projektu wniesie także walory stricte prośrodowiskowe.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026