Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Energia i recykling

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Autobusy na gaz. Złoty środek między ekologią a ekonomią?

Autobusy na gaz. Złoty środek między ekologią a ekonomią?

09.02.2021
portalkomunalny.pl
0

Autobusy miejskie z napędem gazowym może stanowić dobre i tanie rozwiązanie przejściowe w dążeniu do zeroemisyjności – uznali uczestnicy poniedziałkowej debaty „Autobusy gazowe, czyli ekologiczne i tanie rozwiązanie dla transportu miejskiego w Polsce”. Debatę zorganizowała Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej.

Awaria źródła ciepła ogrzewania sieciowego w Bytomiu i Zabrzu

Awaria źródła ciepła ogrzewania sieciowego w Bytomiu i Zabrzu

09.02.2021
jwo/PAP
1

Z powodu awarii nowego kotła w elektrociepłowni w Zabrzu wystąpią zakłócenia dostaw ciepła w Zabrzu i Bytomiu – przekazały w poniedziałek wieczorem informację dostawcy ciepła, spółki Fortum Power and Heat Polska, bytomski i zabrzański magistrat.

Niemcy sceptyczni wobec samochodów elektrycznych

Niemcy sceptyczni wobec samochodów elektrycznych

09.02.2021
PAP
0

Mimo rosnących wyników sprzedaży pojazdów elektrycznych Niemcy pozostają wobec nich mocno sceptyczni - wynika z badania przeprowadzonego wśród ok. 5 tys. kierowców. Tylko nieco ponad jedna trzecia respondentów "kiedykolwiek rozważała" przesiadkę do e-samochodu.

Mimo ataku zimy krajowy system energetyczny pracuje normalnie

Mimo ataku zimy krajowy system energetyczny pracuje normalnie

09.02.2021
PAP
0

Mimo niskich temperatur i potencjalnych kłopotów z powodu śniegu Krajowy System Elektroenergetyczny pracuje normalnie - wynika z danych jego operatora PSE. Zapotrzebowanie na moc w szczycie było o ok. 0,7 GW niższe od rekordów, dużo energii produkują wiatraki.

Mimo ataku zimy Krajowy System Elektroenergetyczny pracuje normalnie

Mimo ataku zimy Krajowy System Elektroenergetyczny pracuje normalnie

08.02.2021
PAP
0

Mimo niskich temperatur i potencjalnych kłopotów z powodu śniegu Krajowy System Elektroenergetyczny pracuje normalnie - wynika z danych jego operatora PSE. Zapotrzebowanie na moc w szczycie było o ok. 0,7 GW niższe od rekordów, dużo energii produkują wiatraki.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026